Yazar: Haberler

TOURISTIC Projesi Ürün Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

TOURISTIC Projesi Ürün Değerlendirme Toplantısı 22 Haziran 2022 tarihinde Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi eğitmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda proje kapsamında hazırlanan “Eğitim İçerikleri” ve bu içeriklerin yer aldığı “TOURISTIC Platformu” eğitmenler ile paylaşılarak ürün içeriklerine dair görüş ve önerileri alındı.

Toplantıda Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi eğitmenlerinin proje Eğitim İçerikleri ve Eğitim Platformu’nu proje hedef kitlesi ile paylaşarak yaygınlaştırmaları planlandı.

TOURISTIC Projesinin (2019-1-EL01-KA202-06259) temel hedefi, engeli olan bireylerle çalışan mesleki eğitim öğretmenlerinin ve eğitmenlerinin çevrim içi erişilebilir turizmde kullanılan dijital becerilerin kazandırılmasındaki yetkinliklerinin geliştirilmesidir. İstanbul Valiliği’nin ortak olarak yer aldığı proje, Yunanistan Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir.

https://touristic-upskilling.eu/tr
https://www.facebook.com/Touristicerasmusproject

#ErişilebilirTurizm #UpskillingPwDs #DijitalBeceriler #DigitalSkills #VET #meslekieğitim #engeliolanbireylerebecerikazandırma #accessibletourism

Etkileşim: 12
Etkileşim: 12
Kapat
Skip to content