• Haberler
  • TOURISTIC Projesi Çevrim İçi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

TOURISTIC Projesi Çevrim İçi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

10 ay ago
205

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2019-1-EL01-KA202-06259 “TOURISTIC- Upskilling Disabled People with Digital Skills Applied in Online Accessible Tourism Jobs (TURİSTİK – Engeli Olan Bireylere Erişilebilir Turizm Mesleklerinde Kullanılan Dijital Becerileri Kazandırma) Projesi, Erasmus+ Mesleki Eğitim Programı Ana Eylem 2 Stratejik Ortaklıklar kapsamında Yunanistan Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumlar arasında yer aldığı “TOURISTIC” Projesi 01.09.2019 – 31.08.2022 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

TOURISTIC Projesi ile engeli olan bireylerle çalışan mesleki eğitim öğretmenlerinin ve eğitmenlerinin çevrim içi erişilebilir turizmde kullanılan dijital becerilerin kazandırılmasındaki yetkinliklerinin desteklenmesi amaçlanmaktadır.

TOURISTIC Projesi’nin uluslararası yönetim toplantısı 27 Ocak 2021 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Toplantıda, çevrim içi öğrenme platformu olarak tasarlanan TOURISTIC Sanal Kampüs’te yer alacak öğrenme içeriklerinin tasarımı ve geliştirilmesine yönelik planlama yapıldı.

Projenin bir sonraki aşamasında TOURISTIC Sanal Kampüs’ün gelişimi tamamlanacaktır.

www.touristic-upskilling.eu
https://www.facebook.com/Touristic-Upskilling-112744520386784/

@ulusalajans @istanbulvaliligi @IEKEP

#ErişilebilirTurizm #EngeliOlanBireyler #DijitalBeceriler

Sosyal MEdya

Sosyal Medya

Ziyaretçi Sayısı

Skip to content