Yazar: Haberler

STEAM People Projesi WebApp Platformu Tanıtım Etkinliği Gerçekleştirildi

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2019-1-ES01-KA204-065462 sözleşme numaralı “STEAM People – Learning Resources to Promote STEAM Values and Competences in Adult Learners (STEAM Değerlerini ve Becerilerini Teşvik Edecek Öğrenme Kaynakları)” Projesi, Erasmus+ Programı Yetişkin Eğitimi alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında İspanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumları arasında yer aldığı STEAM People Projesi 01.09.2019 – 31.08.2021 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

STEAM People Projesi’nin temel hedefi, yetişkin öğrenicilerde karar verme, problem çözme, analiz yapma, yaratıcı ve eleştirel düşünme kapsamında bilimsel düşünme kültürünün geliştirilmesine katkı sağlamaktır.

02.04.2021 tarihinde farklı kurumlardan yetişkin eğitmenleri ve yetişkin öğrenicilerinin katılımı ile WebApp Platformu tanıtım etkinliği gerçekleştirildi. Katılımcılara STEAM People Projesi ve WebApp Platformu tanıtıldı. Platform test süreci hakkında bilgi verildi. Projenin bir sonraki aşamasında tüm ortak ülkelerden yetişkin eğitmenleri ve yetişkin öğrenicilerinin katılımıyla WebApp Platformu test edileceklerdir.

www.steampeople.eu
https://www.facebook.com/steampeople/
https://www.instagram.com/steampeople19/

#STEAM #yetişkinEğitimi #steamBecerileri #steamDeğerleri #yetişkinEğitimi #öğrenmeKaynakları #erasmus+ #eucommission

Etkileşim: 4
Kapat
Skip to content