Yazar: Haberler

SME Green Skills HUB Projesi Final Toplantısı ve Ulusötesi Çoğaltıcı Konferansı Gerçekleştirildi

SME Green Skills HUB Projesi Final Toplantısı ve Ulusötesi Çoğaltıcı Konferansı tüm ortak kurumların katılımı ile 15 Haziran 2023 tarihinde AEICE kurumunun ev sahipliğinde İspanya’nın Valladolid kentinde gerçekleştirildi.

Çoğaltıcı konferansta proje ürünleri, projenin hedef kullanıcıları olan KOBİ personelleri ve mesleki eğitim öğretmenlerine tanıtılırken proje yönetim toplantısında projenin son fikri çıktısı olan “KOBİ’lerde Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini uygulamak için şeffaflığın ve becerilerin tanınmasını teşvik eden rehber” değerlendirildi. Proje kapsamında geliştirilen eğitim içeriklerine projenin e-öğrenme platformu olan Sanal KAMPÜS (https://smegreenskillshub.eu/virtualcampus_tr/) üzerinden erişilebilir.

SME Green Skills HUB Projesinin (2020-1-ES01-KA202-083065) temel hedefi, mesleki eğitim ve öğretim aracılığıyla KOBİ’lerin sürdürülebilir kalkınma hedeflerini uygulamalarını teşvik etmek olup proje İspanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliği’nin proje ortağı olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

https://smegreenskillshub.eu/?lang=tr
https://www.facebook.com/SMESDGHub/

#SustainableDevelopmentGoals #SME #GreenSkills #VET #workplacelearning #SürdürülebilirKalkınmaHedefleri #KOBİ #YeşilBeceriler #MeslekiEğitimveÖğretim #işyeriöğrenmesi

Etkileşim: 27
Kapat
Skip to content