Yazar: Haberler

Fit4Future Projesi 2. Ulus Ötesi Proje Yönetim Toplantısı İstanbul’da Gerçekleştirildi

Fit4Future Projesi 2. Ulusötesi proje yönetim toplantısı 16 Haziran 2023 günü ortak kurumların temsilcilerinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi. Toplantıda proje ortakları, çok eksenli CNC eğitimlerinde kullanılmak üzere geliştirilen etkinlikler ve proje kapsamında gerçekleştirilecek olan uygulamaların içerikleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2022-2-DE02-KA210-VET-000097757 sözleşme numaralı “Fit4Future” Projesi, Erasmus+ Mesleki Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Almanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumları arasında yer aldığı “Fit4Future – CNC Machining for Everybody” Projesi 01.01.2023 – 01.07.2024 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Bir sonraki toplantısı Haziran ayında İstanbul Valiliği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan “Fit4Future” Projesinin temel hedefi, CNC eğitimi veren kurumların 3D modelleme eğitimleri ve çok eksenli CNC makinalarının kullanımı ile sektörün ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaktır.

https://fit4future-project.com/

#MeslekiEğitimi #CNC #MultiSidedCutting #MachineryCutting #VET #VocationalEducationTraining #CEDEFOP #ErasmusPlus #Erasmus #Erasmuslife #epluspeople #EuropeanYouthWeek

Etkileşim: 33
Kapat
Skip to content