Yazar: Haberler

SME Green Skills HUB Projesi Çoğaltıcı Konferansı İstanbul’da Gerçekleştirildi

SME Green Skills HUB Projesi Çoğaltıcı Konferansı 09.06.2023 tarihinde Mesleki Eğitim kurumlarından öğretmen ve idarecilerin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi.

Ağustos ayı itibariyle sona erecek olan projenin tanıtım ve yaygınlaştırma konferansında tamamlanan proje ürünlerinden Sanal KAMPÜS ve Mobil Değerlendirme Uygulaması katılımcılara tanıtıldı. Proje Ürünlerinden “Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin KOBİ’lerde Uygulanmasına Yönelik Avrupa Referans Çerçevesi”nin de tanıtıldığı konferansta katılımcılar ile birlikte “KOBİ’lerde ve Mesleki Eğitim kurumlarında Sürdürülebilirlik” konulu etkinlikler düzenlendi. Sanal KAMPÜS ve Mobil Değerlendirme Uygulaması 5 yıl boyunca kullanıcılara ücretsiz hizmet vermeye devam edecektir.

SME Green Skills HUB Projesinin (2020-1-ES01-KA202-083065) temel hedefi, mesleki eğitim ve öğretim aracılığıyla KOBİ’lerin sürdürülebilir kalkınma hedeflerini uygulamalarını teşvik etmek olup proje İspanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliği’nin proje ortağı olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından yürütülmektedir.

https://smegreenskillshub.eu/?lang=tr
https://www.facebook.com/SMESDGHub/

#SustainableDevelopmentGoals #SME #GreenSkills #VET #workplacelearning #SürdürülebilirKalkınmaHedefleri #KOBİ #YeşilBeceriler #MeslekiEğitimveÖğretim #işyeriöğrenmesi

Etkileşim: 25
Kapat
Skip to content