Yazar: Haberler

Secure Future Projesi Ulus Ötesi Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

Secure Future Projesi’nin üçüncü ulus ötesi yönetim toplantısı tüm ortak kurumların katılımı ile 18 Nisan 2024 tarihinde proje ortağı Media Creativa kurumunun ev sahipliğinde İspanya’nın Bilbao kentinde gerçekleştirildi. Toplantıda, proje kapsamında geliştirilen “Siber Güvenlik Eğitim İçerikleri” değerlendirilerek geliştirilmekte “e-Öğrenme Platformu”na yönelik planlamalar yapıldı.

Projenin bir sonraki yönetim toplantısının 18 Kasım 2024’de proje ortağı Pragma Engineering kurumunun ev sahipliğinde İtalya’nın Perugia kentinde gerçekleştirilmesi planlandı.

“Secure Future – Cyber Security for VET and SMEs” Projesi’nin temel hedefi, siber güvenlik konusunda ECVET tabanlı bir eğitim içeriği oluşturmak ve bilişim teknolojileri alanındaki mesleki eğitim öğrencilerine ve benzer alanlarda çalışan KOBİ personeline AB düzeyinde geçerliliği olan güncel bir eğitim fırsatı sunmaktır.

Secure Future Projesi (2022-1-TR01-KA220-VET000086203) Türkiye Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmekte olup İstanbul Valiliği’nin ortak olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından yürütülmektedir.

SecureFuture #SME #CyberSecurity #VET #business #sibergüvenlik #KOBİ #meslekieğitim #ErasmusPlus #Erasmus #Erasmuslife #epluspeople

Etkileşim: 36
Kapat
Skip to content