Yazar: Haberler

C-ROADS Projesi Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

C-ROADS Projesi Üçüncü Ulus Ötesi Yönetim Toplantısı 9 Nisan 2024 günü İspanya’nın Madrid şehrinde gerçekleştirildi. Toplantıda yürütülen proje aktiviteleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte tamamlanması hedeflenen eğitim içeriklerine yönelik planlamalar yapıldı. C-ROADS projesinin bir sonraki ulus ötesi yönetim toplantısı Eylül ayında İstanbul Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2022-1-PT01-KA220-ADU-000088296 sözleşme numaralı “C-ROADS” Projesi, Erasmus+ Programı Yetişkin Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Portekiz Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumları arasında yer aldığı “C-ROADS” Projesi 01.11.2022 – 31.10.2024 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

C-ROADS Projesi, iklim değişikliği ve iklim adaleti konularında kentlerde ve kırsal alanlarda yaşayan yerel topluluklarda farkındalık yaratmayı farklı öğrenme ve sosyal katılım yöntemleriyle amaçlamaktadır.

#YetişkinEğitimiProjesi #İklimDeğişikliği #Küreselısınma #abprojeleri #çevre

Etkileşim: 41
Kapat
Skip to content