Yazar: Haberler

Learning Schools Projesi Çevrim İçi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi


İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2020-1-BG01-KA201-079235 sözleşme numaralı “Learning Schools (Öğrenen Okullar )” Projesi, Erasmus+ Programı Erasmus+ Okul Eğitimi Ana Eylem 2 Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Bulgaristan Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumlar arasında yer aldığı “Learning Schools Projesi” 01.09.2020 – 31.08.2022 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.


Projenin temel hedefi, öğretmenlerin mesleki gelişim süreci içerisinde yeterliliklerini destekleyerek öğrenen okullar yaklaşımıyla okulların yönetim kapasitelerini ve kurumsal gelişimlerini güçlendirmektir.
24 Kasım 2020 tarihinde tüm proje ortaklarının katılımıyla gerçekleşen çevrim içi toplantıda “Öğrenen Okullar Modeli ve Değerlendirme Aracı” üzerine bilgi, deneyim ve görüşler paylaşıldı.


Projenin uygulama süreci hakkında değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda bir sonraki aşamada ortak ülkelerde yapılacak durum analizleri için yol haritası belirlenmesi kararlaştırıldı.


#öğrenenOkullar #okulEğitimi #eucommission

https://learningschools.eu/

Etkileşim: 9
Kapat
Skip to content