Yazar: Haberler

FLIPPMI Projesi Yönetim Toplantısı Klagenfurt’ta Gerçekleştirildi

FLIPPMI Projesi’nin ikinci ulus ötesi toplantısı tüm ortak kurumların katılımı ile 1 Eylül 2022 tarihinde Avusturya’nın Klagenfurt kentinde gerçekleştirildi. Toplantıda tamamlanmak üzere olan proje ürünü “Kültürlerarası Arabuluculara Yönelik Yetkinlik Matrisi’’ hakkında son düzenlemeler yapıldı.

Projenin bir sonraki aşamasında bir diğer proje ürünü olan “Çevrim İçi Kampüs”te yer alacak eğitim içeriğinin hazırlanması planlandı.

Temel hedefi göçmen ailelerin aile eğitimi yöntemleriyle Ters Yüz Öğrenim’e katılımını sağlamak ve kültürlerarası arabulucuları bu süreci desteklemek için gerekli yetkinlikler ve kaynaklarla desteklemek olan FLIPPMI Projesi (2021-1-BE01-KA220-SCH-000024579) Belçika Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliği’nin ortak olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

#empoweringmigrantslearning #Erasmusplus #FlippedLearning #FamilyLearning #digitaleducationformigrants #empoweringmigrantslearning #Erasmus+ #digitaleducationformigrants #AileEğitimi #TersYüzÖğrenme #TersYüzEdilmişSınıf #GöçmenlerİçinDijitalÖğrenme

Etkileşim: 150
Kapat
Skip to content