Yazar: Haberler

EnMind Projesi Dördüncü Ulus Ötesi Proje Toplantısı Gerçekleştirildi

EnMind Projesi’nin dördüncü ulus ötesi toplantısı 4 Ağustos 2022 tarihinde Romanya’nın Köstence şehrinde gerçekleştirildi. Toplantıda proje sonuçları analiz edilerek çoğaltıcı etkinlik ve araç kitinden alınan geri bildirimler incelendi. “Sosyal Girişimcilik Üzerine Kitlesel Açık Çevrim İçi Kurs İçerikleri” hakkında fikir ve bilgi alışverişi yapıldı.

Projenin bir sonraki aşamasında proje boyunca geliştirilen eğitim materyallerinin devamlılığı açısından açık dijital eğitim platformunun tamamlanması ve yaygınlaştırma faaliyetlerinin güçlendirilmesi planlanmaktadır.

EnMind-Entrepreneurial Mindset for Future Youth Work (Gelecek Gençlik Çalışması İçin Girişimci Düşünme Biçimi) Projesinin (2020-1-RO01-KA205-078727) temel hedefleri arasında ne istihdamda ne de eğitim sürecinde olan gençlerin sosyal girişimcilik aracılığıyla gelişme potansiyellerinin desteklenmesi yer almaktadır. Proje Erasmus+ Programı Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında 01.09.2020 – 31.11.2022 tarihleri arasında Romanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliği proje ortak kurumları arasında yer almaktadır.

https://trainingclub.eu/enmind/

#EnMindedu #girişimcilik #gençgirişimciler #erasmusplus

Etkileşim: 20
Kapat
Skip to content