Yazar: Haberler

EnMind Projesi Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi

EnMind Projesi tanıtım toplantısı 26 Temmuz 2022 tarihinde Girişimcilik konusunda uzman, eğitimci ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla İstanbul Valiliği ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda proje hakkında bilgi paylaşımı yapılarak hazırlanan eğitim içerikleri katılımcılara tanıtıldı.

Toplantıya konuşmacı olarak katılan Kübra Aydın “Sosyal Girişimcilik” alanındaki deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Katılımcıların grup çalışması olarak yapmış oldukları “Sosyal Girişimcilik” etkinliğinde hazırlanan çalışmalar paylaşılarak değerlendirme yapıldı.

EnMind-Entrepreneurial Mindset for Future Youth Work (Gelecek Gençlik Çalışması İçin Girişimci Düşünme Biçimi) Projesinin (2020-1-RO01-KA205-078727) temel hedefleri arasında ne istihdamda ne de eğitim sürecinde olan gençlerin sosyal girişimcilik aracılığıyla gelişme potansiyellerinin desteklenmesi yer almaktadır. Proje, Erasmus+ Programı Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Romanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmekte olup İstanbul Valiliği proje ortak kurumları arasında yer almaktadır.

https://trainingclub.eu/enmind/

#EnMindedu #girişimcilik #gençgirişimciler #erasmusplus

Etkileşim: 14
Kapat
Skip to content