Yazar: Haberler

ACTION Projesi Bilgilendirme Videoları Yayınlandı

ACTION Projesi dahilinde tüm ortak kurumlar tarafından hazırlanmış olan ve İklim Değişikliği konusunda açıklayıcı bilgiler içeren videolar yayınlandı.

İstanbul Valiliği tarafından hazırlanan videolarda İstanbul Teknik Üniversitesi Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü İklim ve Deniz Bilimleri Bölümü Araştırma Görevlisi Sayın Denizhan GÜVEN değerli yorumlarıyla İklim Değişikliği konusunda bilgi paylaşımında bulundu.

Hazırlanan videolara ACTION Projesi Youtube hesabından erişim sağlanabilmektedir.

https://www.youtube.com/channel/UC2qV2OYYCmi0Yh3Wmdm9-gg/videos

ACTION – Eğitmenlerin ve Toplum Liderlerinin İklim Değişikliği Üzerinde Çalışabilme Becerilerinin Geliştirilmesi (Empowering educator sand community leader stoact on climate change) Projesinin temel hedefi, toplum liderlerinin ve mesleki eğitimdeki eğitmenlerin iklim değişikliği ile mücadele konusunda bilgi ve becerilerinin arttırılması yoluyla küresel ısınma ile mücadele edebilmelerine katkı sağlamaktır. Erasmus+ Programı mesleki eğitim alanında stratejik ortaklıklar kapsamında uygulanan proje, Fransa Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. ACTION Projesi, proje ortağı olan İstanbul Valiliği’nin Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

https://action.erasmus.site/tr/
https://www.facebook.com/actionerasmus

#İklimdeğişikliği #küreselısınma #meslekieğitim #abprojeleri #erasmus #sürdürülebilirkalkınma #çevre

Etkileşim: 22
Kapat
Skip to content