Yazar: Haberler

BOOST Projesi Uluslararası Proje Tanıtım Etkinliği Madrid’de Gerçekleştirildi

BOOST Projesi’nin uluslararası tanıtım etkinliği proje ortakları, yabancı katılımcılar, sosyal kuruluşlardan temsilciler, mesleki eğitim ve öğretim merkezlerinden eğiticiler, öğrenciler, kamu yöneticileri ve yerel göçmenlerden oluşan 100’den fazla kişinin katılımı ile 22 Eylül 2022 tarihinde İspanya’nın Madrid kentinde gerçekleştirildi.

Toplantıda katılımcılara Erasmus+ Programı ve girişimciliğe dair temel yetkinlikler tanıtıldıktan sonra proje hakkında bilgi paylaşımı yapıldı. Hazırlanan içerikler sunularak katılımcıların görüşleri alındı.

BOOST Projesinin (2020-1-ES01-KA204-081853) temel hedefi sosyo-ekonomik anlamda dezavantajlı kadınların küresel becerilerinin geliştirilerek sosyal hayata katılımlarının ve istihdam edilebilirliklerinin arttırılması ve dezavantajlı kadınlar ile çalışan yetişkin eğitmenlerinin mentorlük becerilerinin geliştirilmesidir. İspanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmekte olan BOOST Projesi’nde İstanbul Valiliği proje ortak kurumları arasında yer almaktadır.

www.boost.erasmus.site

www.facebook.com/boost.erasmus

http://www.ssf.org.es/
https://www.ciep.be/
https://www.mindshift.pt/
https://www.futureinperspective.com/
https://idpeuropa.com/
https://cwep.eu/
https://www.iasismed.eu/

#BOOST #küreselbeceriler #globalcompetence #socialinclusion #toplumsalkapsayıcılık #erasmus+ #erasmusplus

Etkileşim: 6
Kapat
Skip to content