Yazar: Haberler

B-COMP Projesi Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

B-COMP Projesi Yönetim Toplantısı 6 Haziran 2023 günü gerçekleştirildi. Toplantıda tüm ortak kurumlar hazırlanmakta olan proje ürünleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek proje çalışmalarına yönelik planlamalar tamamlandı. Projenin bir sonraki yönetim toplantısının ise Ekim ayında İstanbul’da gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı.

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2022-1-FR01-KA220-VET-000088272 sözleşme numaralı “BCOMP” Projesi, Erasmus+ Mesleki Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Fransa Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumları arasında yer aldığı “BCOMP” Projesi 01/09/2022 – 28/02/2025 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

BCOMP, dönüştürücü öğrenme ve iş temelli öğrenme yöntemleriyle düşük vasıflı öğrenicilerin işe hazır olma becerilerini geliştirerek onlar için daha kapsayıcı ve destekleyici iş temelli öğrenme ortamları oluşturmayı amaçlamaktadır.

#MeslekiEgitim #BCOMP #İstemelliöğrenme #ErasmusProject #transformativelearning

Etkileşim: 9
Etkileşim: 9
Kapat
Skip to content