Yazar: Haberler

B-COMP Projesi Eğitim Faaliyeti Gerçekleştirildi

B-COMP Projesi Eğitim Faaliyeti 25-27 Haziran 2024 tarihlerinde CK Progressio Sp. z o.o. ev sahipliğinde Polonya’nın Varşova kentinde gerçekleştirildi. Eğitim faaliyeti süresince tüm ortak kurumlar hazırlanan proje içeriklerine dair değerlendirmelerde bulunup bu içeriklerin hedef kitle ile nasıl en verimli şekilde paylaşılacağına dair planlamalar yaptı. Proje çalışmalarının bir diğer adımı olarak hazırlanan içeriklerin eğitimcilerle paylaşılarak bu anlamda geri dönütlerin alınması kararlaştırıldı.

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2022-1-FR01-KA220-VET-000088272 sözleşme numaralı “BCOMP” Projesi, Erasmus+ Mesleki Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Fransa Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumları arasında yer aldığı “BCOMP” Projesi 01/09/2022 – 28/02/2025 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

BCOMP, dönüştürücü öğrenme ve iş temelli öğrenme yöntemleriyle düşük vasıflı öğrenicilerin işe hazır olma becerilerini geliştirerek onlar için daha kapsayıcı ve destekleyici iş temelli öğrenme ortamları oluşturmayı amaçlamaktadır.

#MeslekiEgitim #BCOMP #İstemelliöğrenme #ErasmusProject #transformativelearning

Etkileşim: 32
Kapat
Skip to content