Yazar: Haberler

Wise Mind Projesi Çevrimiçi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2019-2-TR01-KA205-078707 sözleşme numaralı “Wise Mind (Bilge Akıl)” Projesi, Erasmus+ Programı Gençlik alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün koordinatör kurum olarak yer aldığı Wise Mind Projesi 01.11.2019 – 31.10.2021 tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olup, İstanbul Valiliği, Başlangıç Derneği, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, YOUNET (İtalya), Youth for Equality (Slovakya), Anata Foundation (Hollanda), Drosostalida (Yunanistan) ve Human&Longevity (Bulgaristan) projenin ortak kurumlarıdır.

 Wise Mind Projesi’nin temel hedefi, travma geçirmiş gençler ve bu gençlerle çalışan gençlik çalışanlarının kriz yönetimi becerilerinin geliştirilmesini sağlamaktır.

Çevrimiçi proje yönetim toplantısı 25 Mart 2021 tarihinde tüm yerel ortakların katılımı ile çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Toplantıda Bilge Akıl-Yeni Bütüncül Öz Bakım Sistemi eğitim içeriği kapsamında gerçekleştirilecek atölyeler planlandı. Örnek Olay E-Platformu strateji planı üzerine fikir alışverişi yapıldı.

Bir sonraki aşamada gençlik çalışanları ile çevrimiçi olarak atölyeler gerçekleştirilecek ve eğitim içeriği tasarlanacaktır.

https://wisemindproject.eu/
https://www.facebook.com/wisemindpro/
https://twitter.com/WiseMindPro
https://www.linkedin.com/in/wise-mind-project-3085831a5/

#wiseMind #bilgeAkıl  #gençlik

Etkileşim: 8
Kapat
Skip to content