Yazar: Haberler

VOICES Projesi Ulus Ötesi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

VOICES Projesi’nin dördüncü ulus ötesi proje yönetim toplantısı ortak kurumların katılımı ile 20 Haziran 2023 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Toplantıda proje kapsamında geliştirilen “Yol Haritası ve Eğitsel Kaynaklar” ile “Kitlesel Açık Çevrim İçi Derslerin (MOOCs)” tüm ortak ülkelerin gerçekleştirdiği yerel pilot uygulamalarının değerlendirilmesi yapıldı. Pilot uygulamanın sonuçları ve ürünlerin kalitesini artırmada sağladığı katkılar tartışıldı. Projenin son ürünü olan “Dijital Öğrenme Platformu” tartışılarak gerekli iyileştirmeler belirlendi.

Bir sonraki aşamada her ortak ülkede gerçekleştirilecek Çoğaltıcı Faaliyetlerden elde edilen verilerin değerlendirilmesi için İspanya’nın Madrid şehrinde ortak kurumlar son proje yönetim toplantısı için bir araya gelecektir.

VOICES – Eşit Katılım ve Değişim İçin Kadınların Güçlendirilmesi (Empowering Women for Equal Participation and Driving Change – 2021-1-ES01-KA220-ADU-000026316) Projesinin temel hedefi kadınların toplumsal hayata eşit katılımlarını teşvik etmektir. Proje İspanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmekte olup İstanbul Valiliği proje ortak kurumları arasında yer almaktadır.

https://www.facebook.com/Voices-Empowering-women-for-equal-participation-and-driving-change-112891541437890

#Women #WomenRights #GenderInequality #Kadınlar #KadınHakları #Cinsiyeteşitsizliği #YetişkinEğitimi #DezavantajlıKadınlar #ErasmusPlus #Erasmus #Erasmuslife #epluspeople #EuropeanYouthWeek

Etkileşim: 38
Kapat
Skip to content