Yazar: Haberler

TOURISTIC Projesi Dördüncü Ulus Ötesi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

TOURISTIC Projesinin dördüncü Ulus Ötesi Proje Yönetim Toplantısı 13-14 Nisan 2022 tarihlerinde AEVA adlı kurumun ev sahipliğinde Portekiz’in Aveiro kentinde her ortak kurumdan ilgili personelin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda proje dahilinde hazırlanmış olan eğitim içerikleri sunularak içerikler üzerinde değerlendirme yapıldı. Ayrıca eğitim içeriklerinin yer alacağı TOURISTIC Platformu için çalışma planlaması yapıldı. Sonraki süreçte hazırlanan eğitim içeriklerinin platformda kullanıcılar ile paylaşılması hedeflenmektedir.

TOURISTIC Projesinin (2019-1-EL01-KA202-06259) temel hedefi engeli olan bireylerle çalışan mesleki eğitim öğretmenlerinin ve eğitmenlerinin çevrim içi erişilebilir turizmde kullanılan dijital becerilerin kazandırılmasındaki yetkinliklerinin desteklenmesi olup proje Yunanistan Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliği proje ortak kurumları arasında yer almaktadır.

https://touristic-upskilling.eu/tr/
https://www.facebook.com/Touristicerasmusproject/

#ErişilebilirTurizm #UpskillingPwDs #DijitalBeceriler #DigitalSkills #VET #meslekieğitim #engeliolanbireylerebecerikazandırma #accessibletourism

Etkileşim: 10
Kapat
Skip to content