Yazar: Haberler

STEAM People Projesi Çevrim İçi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2019-1-ES01-KA204-065462 sözleşme numaralı “STEAM People – Learning Resources To Promote STEAM Values And Competences In Adult Learners (STEAM Değerlerini ve Becerilerini Teşvik Edecek Öğrenme Kaynakları)” Projesi, Erasmus+ Programı Yetişkin Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında İspanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumlar arasında yer aldığı STEAM People Projesi 01.09.2019 – 31.08.2021 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

STEAM People Projesi’nin temel hedefi yetişkin öğrenicilerde karar verme, problem çözme, analiz yapma, yaratıcı ve eleştirel düşünme kapsamında bilimsel düşünme kültürünü geliştirmeyi sağlamaktır.

23.01.2021 tarihinde proje ortaklarının katılımı ile yapılan çevrim içi toplantıda proje faaliyetleri değerlendirildi. STEAM People Projesi WebApp Platformu’nun yetişkin eğitmenleri ve yetişkin öğreniciler tarafından test edilme süreci planlandı.

Projenin bir sonraki aşamasında tüm ortak ülkelerde yetişkin eğitmenleri ve yetişkin öğrenicilerin katılımı ile WebApp Platform tanıtımının ve testinin yapılması planlanmaktadır.

www.steampeople.eu

https://www.facebook.com/steampeople/

https://www.instagram.com/steampeople19/

steamBecerileri #steamDeğerleri #yetişkinEğitimi #öğrenmeKaynakları #erasmus+ #yetişkinEğitimi #eucommission

Etkileşim: 14
Kapat
Skip to content