Yazar: Haberler

SME Green Skills HUB Projesi Ulus Ötesi Öğrenme Faaliyeti İstanbul’da Gerçekleştirildi

SME Green Skills HUB Projesi’nin Ulus Ötesi Öğrenme Faaliyetlerinin birincisi tüm ortak kurumların katılımı ile 22-24 Şubat 2022 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirildi. Öğrenme Faaliyetinde proje kapsamında geliştirilmekte olan “SME Green Skills HUB Sanal Kampüsü” üzerine fikir ve bilgi alışverişi yapıldı. Ortaklar çevrim içi içeriklerin hazırlanması ve platforma yüklenmesi konusunda bilgi ve becerilerini artırma olanağı buldular. Ayrıca TÜRKONFED kurumunun çevrim içi katılımıyla KOBİ’lerde sürdürülebilir kalkınma hedeflerinin uygulanması ve raporlanması üzerine uzman görüşleri alındı.

SME Green Skills HUB Projesinin (2020-1-ES01-KA202-083065) temel hedefi mesleki eğitim ve öğretim aracılığıyla KOBİ’lerin sürdürülebilir kalkınma hedeflerini uygulamalarını desteklemektir. Proje İspanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliği proje ortak kurumları arasında yer almaktadır.

https://smegreenskillshub.eu/?lang=tr
https://www.facebook.com/SMESDGHub/

#SustainableDevelopmentGoals #SME #GreenSkills #VET #workplacelearning #SürdürülebilirKalkınmaHedefleri #KOBİ #YeşilBeceriler #MeslekiEğitimveÖğretim #işyeriöğrenmesi

Etkileşim: 83
Kapat
Skip to content