Yazar: Haberler

SME Green Skills HUB Projesi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

SME Green Skills HUB Projesi Üçüncü Ulus Ötesi Proje Yönetim Toplantısı tüm ortak kurumların katılımı ile 23 Şubat 2023 tarihinde Mindshift kurumunun ev sahipliğinde Portekiz’in Lizbon kentinde gerçekleştirildi. Toplantıda proje kapsamında geliştirilmiş ve tüm proje ortağı ülkelerin dillerinde erişime açılan “Sanal Kampüs” ve “Mesleki Açık Çevrim İçi Eğitim” içerikleri değerlendirildi. “Mobil Değerlendirme Uygulamasının” da tanıtıldığı toplantıda projenin bir sonraki aşaması olan ürün değerlendirme süreçleri planlandı.

Projenin bir sonraki aşamasında son Proje Yönetim Toplantısı’nın Haziran ayında İspanya’nın Valladolid kentinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

SME Green Skills HUB Projesi’nin temel hedefi mesleki eğitim ve öğretim aracılığıyla KOBİ’lerin sürdürülebilir kalkınma hedeflerini uygulamalarını desteklemektir. SME Green Skills HUB Projesi (2020-1-ES01-KA202-083065) İspanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmekte olup İstanbul Valiliği’nin ortak olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından yürütülmektedir.

https://smegreenskillshub.eu/?lang=tr
https://www.facebook.com/SMESDGHub/

Etkileşim: 54
Kapat
Skip to content