Yazar: Haberler

LEARN AND PLAY Projesi Çevrim içi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2019-1-BG01-KA201-062561 sözleşme numaralı LEARN and PLAY Projesi, Erasmus+ Programı Okul Eğitimi alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Bulgaristan Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumları arasında yer aldığı proje 01.09.2019 – 28.02.2022 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Projenin temel hedefleri arasında okul öncesi ve birinci sınıf düzeyinde öğrenim gören göçmen kökenli öğrenciler ile özel eğitim gereksinimi olan öğrencilerin okuma becerilerini oyunlarla desteklemeyi amaçlayan bir platform geliştirilmesi ve bu platform aracılığıyla erken çocukluk eğitiminde öğretmen, veli ve öğrenciye rehber olacak eğitim materyallerinin hazırlanması yer almaktadır.

4 Eylül 2020 tarihinde uluslararası çevrim içi proje yönetim toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda geliştirilmekte olan platformun fonksiyonları ve okuma programının platforma nasıl entegre edileceği görüşüldü. Projenin bir sonraki aşamasında geliştirilen okuma programı test edilecektir.

#learnandplay #okumaprogramı #okumabecerileri #erkencocuklukegitimi

Etkileşim: 13
Kapat
Skip to content