Yazar: Haberler

FLIPPMI Projesi Ulus Ötesi Proje Toplantısı İstanbul’da Gerçekleştirildi

FLIPPMI Projesi’nin üçüncü ulus ötesi toplantısı tüm ortak kurumların katılımı ile 12 Ocak 2023 tarihinde İstanbul Valiliği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Tamamlanmak üzere olan “Çevrim İçi Kampüs” içeriği hakkında son düzenlemelerin yapılması ve çeviri çalışmalarına başlanması kararlaştırıldı. Geliştirilmekte olan proje ürünü “Uygulanabilir Etkinlik Seti” için üretilecek eğitim içerikleri hakkında fikir ve bilgi alışverişi yapıldı.

Projenin bir sonraki aşamasında “Çevrim İçi Kampüs” ve “ Uygulanabilir Etkinlik Seti” ürünlerinin içeriklerinin tamamlanması planlanmaktadır.

Temel hedefi göçmen ailelerin aile eğitimi yöntemleriyle Ters Yüz Öğrenim’e katılımını sağlamak ve kültürlerarası arabulucuları bu süreci desteklemek için gerekli yetkinlikler ve kaynaklarla desteklemek olan FLIPPMI Projesi (2021-1-BE01-KA220-SCH-000024579) Belçika Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliği’nin ortak olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

#empoweringmigrantslearning #Erasmusplus #FlippedLearning #FamilyLearning #digitaleducationformigrants #empoweringmigrantslearning #Erasmus+ #digitaleducationformigrants #AileEğitimi #TersYüzÖğrenme #TersYüzEdilmişSınıf #GöçmenlerİçinDijitalÖğrenme

Etkileşim: 223
Kapat
Skip to content