Yazar: Haberler

EnMind Projesi Üçüncü Ulus Ötesi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

EnMind Projesi’nin üçüncü ulus ötesi proje yönetim toplantısı 10 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıda, proje kapsamında “Girişimcilik” konusunda hazırlanmakta olan eğitim içerikleri paylaşıldı. Ortak kurumların gözden geçirdiği eğitim içerikleri projenin ilerleyen sürecinde tamamlanarak erişime hazır hale getirilecektir. Toplantıda ayrıca 27-29 Haziran tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “Personel Eğitim ve Öğretim Faaliyeti” için planlamalar yapıldı.

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2020-1-RO01-KA205-078727 sözleşme numaralı “EnMind- Entrepreneurial Mindset for Future Youth Work (Gelecek Gençlik Çalışması İçin Girişimci Düşünme Biçimi)” Projesi, Erasmus+ Programı Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Romanya Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumlar arasında yer aldığı EnMind Projesi 01.09.2020 – 31.08.2022 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

EnMind Projesinin temel hedefleri arasında ne istihdamda ne de eğitim sürecinde olan gençlerin sosyal girişimcilik aracılığıyla gelişme potansiyellerinin desteklenmesi yer almaktadır.

https://trainingclub.eu/enmind/

#EnMindedu #girişimcilik #gençgirişimciler #erasmusplus

Etkileşim: 8
Kapat
Skip to content