Yazar: Haberler

EMPOWER Projesi Yerel Ortaklar Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2020-1-TR01-KA204-094078 sözleşme numaralı EMPOWER – Empowering People with Disabilities through Effective Disaster Management (“GÜÇLENDİR – Engeli Olan Bireyleri Etkili Afet Yönetimi İle Güçlendirme”) Projesi, Erasmus+ Programı Yetişkin Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin koordinatör olduğu EMPOWER Projesi 31.12.2020- 30.04.2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

EMPOWER projesinin temel hedefi, afetlerde zarar görebilirliği yüksek, engeli olan bireylerin ve bu bireylere bakım veren kişilerin afet yönetimi konusunda farkındalıklarının ve yeterliklerinin artırılmasına katkı sağlamaktır.

Yerel Ortaklar Proje Yönetim Toplantısı, İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosunun ev sahipliğinde tüm yerel ortak kurumların katılımı ile 3 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıda proje gözden geçirilerek yapılacak faaliyetler ve başlangıç toplantısına dair hazırlıklar planlandı.

Etkileşim: 261
Kapat
Skip to content