Yazar: Haberler

CollaborArt Projesi Üçüncü Ulus Ötesi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

CollaborArt Projesi’nin üçüncü ulusötesi proje yönetim toplantısı tüm ortak kurumların katılımı ile 6-7 Temmuz 2022 tarihlerinde Yunanistan’ın Atina kentinde gerçekleştirildi. Toplantıda proje kapsamında geliştirilmekte olan “Çok Dilli E-Öğrenme Platformu” ve “Oyunlaştırma Tabanlı Mobil Eğitim Uygulaması” araçlarının Eylül ayında düzenlenmesi planlanan pilot uygulamalarda kullanımı konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Projenin bir sonraki aşamasında, son Proje Yönetim Toplantısı’nın Petra Patrimonia kurumunun ev sahipliğinde Fransa’nın Korsika kentinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Temel hedefi, sosyal yenilik için yetişkin öğrenicilerin kolektif yaratıcılığının desteklemek ve sanat temelli oyunlaştırma uygulamaları aracılığıyla yetişkin eğitimi öğretmenlerinin yetkinliklerini geliştirmek olan CollaborArt Projesi (2020-1-FR01-KA227-ADU-095520) Fransa Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir.İstanbul Valiliği’nin ortak olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

https://www.collaborart-project.eu/
https://www.facebook.com/CollaborArt-Project-108732581478315

#Collaborart #kolektifyaratıcılık #oyunlaştırma #sosyalinovasyon #sanattemellisanaloyunlaştırma #gamification #artbasedlearning #e-öğrenme #YetişkinEğitimi #SanatTemelliÖğrenme

Etkileşim: 150
Kapat
Skip to content