Yazar: Haberler

C-ROADS Projesi Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

C-ROADS Projesi Ulus Ötesi Yönetim Toplantısı 16 Kasım 2023 günü İrlanda’nın Virginia şehrinde gerçekleştirildi. Toplantıda tamamlanan proje aktiviteleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması hedeflenen içerik ve aktivitelere yönelik planlamalar gerçekleştirildi. Projenin bir sonraki ulus ötesi yönetim toplantısının ise Nisan ayında İspanya’nın Madrid şehrinde gerçekleştirilmesine karar verildi.

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2022-1-PT01-KA220-ADU-000088296 sözleşme numaralı “C-ROADS” Projesi, Erasmus+ Programı Yetişkin Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Portekiz Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumları arasında yer aldığı “C-ROADS” Projesi 01.11.2022 – 31.10.2024 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

C-ROADS Projesi, iklim değişikliği ve iklim adaleti konularında kentlerde ve kırsal alanlarda yaşayan yerel topluluklarda farkındalık yaratmayı farklı öğrenme ve sosyal katılım yöntemleriyle amaçlamaktadır.

#YetişkinEğitimiProjesi #İklimDeğişikliği #Küreselısınma #abprojeleri #çevre

Etkileşim: 37
Kapat
Skip to content