Yazar: Haberler

BCOMP Projesi Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi

BCOMP Projesi Açılış Toplantısı 9 Şubat 2023 günü İspanya’nın Valladolid şehrinde gerçekleştirildi. Toplantıda tüm ortak kurumların katkılarıyla proje başlangıç aktivitelerine yönelik planlamalar yapıldı. Planlama sürecine uygun olarak aktivite çalışmalarına başlandı. Projenin bir sonraki yönetim toplantısının Haziran ayında İrlanda’nın Dublin şehrinde gerçekleştirilmesi planlandı.

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2022-1-FR01-KA220-VET-000088272 sözleşme numaralı “BCOMP” Projesi, Erasmus+ Mesleki Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Fransa Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumları arasında yer aldığı “BCOMP” Projesi 01/09/2022 – 28/02/2025 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

BCOMP, dönüştürücü öğrenme ve iş temelli öğrenme yöntemleriyle düşük vasıflı öğrenicilerin işe hazır olma becerilerini geliştirerek onlar için daha kapsayıcı ve destekleyici iş temelli öğrenme ortamları oluşturmayı amaçlamaktadır.

#MeslekiEgitim #BCOMP #İstemelliöğrenme #ErasmusProject #transformativelearning

Etkileşim: 67
Etkileşim: 67
Kapat
Skip to content