Yazar: Haberler

ACTION Projesi Ürün Değerlendirme Süreci Eğitimcilerle Gerçekleştirildi

ACTION Projesi’nin ürün değerlendirme süreci alanlarında uzman eğitimcilerin katılımı ile 23 Mayıs 2022 günü gerçekleştirildi. Toplantıda, hazırlanan eğitim içerikleri katılımcılara sunularak proje çıktılarına yönelik değerlendirmeleri alındı.

Projenin bir sonraki aşamasında hazırlanan tüm ürünlerin proje hedef kitlesi ile paylaşımı ve ürünlerin yaygınlaştırılması planlanmaktadır.

ACTION – Eğitmenlerin ve Toplum Liderlerinin İklim Değişikliği Üzerinde Çalışabilme Becerilerinin Geliştirilmesi (Empowering educators and community leaders to act on climate change) Projesinin temel hedefi, toplum liderlerinin ve mesleki eğitimdeki eğitmenlerin iklim değişikliği ile mücadele konusunda bilgi ve becerilerinin arttırılması yoluyla küresel ısınma ile mücadele edebilmelerine katkı sağlamaktır. Erasmus+ Programı mesleki eğitim alanında stratejik ortaklıklar kapsamında uygulanan proje, Fransa Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. ACTION Projesi, proje ortağı olan İstanbul Valiliği’nin Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

https://action.erasmus.site/tr/
https://www.facebook.com/actionerasmus

#İklimdeğişikliği #küreselısınma #meslekieğitim #abprojeleri #erasmus #sürdürülebilirkalkınma #çevre

Etkileşim: 8
Kapat
Skip to content