Yazar: Haberler

WE CARE Projesi Ürün Değerlendirme Toplantısı Meva Hasta Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Gerçekleştirildi

WE CARE Projesi ürün değerlendirme toplantısı Meva Hasta Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde görevli uzmanlarla 7 Temmuz 2022 Perşembe günü gerçekleştirildi. Toplantıda, proje kapsamında hazırlanan “El Kitabı” ve “Araç Kiti” içeriklere yönelik katılımcılara bilgi verilerek katılımcıların içerikler hakkındaki değerlendirmeleri alındı.

Projenin bir sonraki aşamasında pilot uygulama raporunun yayınlanması ve proje çoğaltıcı etkinliğinin İstanbul’da gerçekleştirilmesi planlandı.

2020-1-FR01-KA204-080142 sözleşme numaralı “WE CARE – Providing Access to Guidance, Training and Validation of Non-Formal and Informal Learning for Migrant Women Working in Care Sectors (ÖNEM VERİYORUZ – Bakım Sektörlerinde Çalışan Göçmen Kadınlara Yönelik Rehberlik, Eğitim ve Çalışanların Geçmiş Öğrenim Deneyimlerinin Geçerliliğinin Sağlanması)” Projesi, Erasmus+ Programı Yetişkin Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Fransa Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. “WE CARE” Projesi’nin temel hedefleri arasında yetişkinler ile çalışan eğitimci, öğretmen, danışman ve rehberlik personelinin kullanımına yönelik bakım alanında yeni eğitsel yöntemler ve araçlar tasarlayarak göçmen kadınların bakım becerilerinin geliştirilmesine katkı sağlanması yer almaktadır. İstanbul Valiliği’nin ortak olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

https://we-care-project.eu/index.php/tr/home-tc
https://www.facebook.com/WeCareErasmusProject

#WeCare #GöçmenKadınlarıDestekliyoruz #ÖnemVeriyoruz #evdebakım #BakımBecerileri #HastaveYaşlıBakım

Etkileşim: 20
Kapat
Skip to content