Yazar: Haberler

VITAL Projesi Webinarı Gerçekleştirildi

VITAL Projesi “webinar etkinliği” 4 Temmuz 2024 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Etkinliğe proje ortağı ülkelerden yetişkinler ve yetişkin eğitmenleri katılım sağladı. Etkinlikte “VITAL Eğitim Müfredatı”, “Artırılmış Gerçeklik Temelli Vaka Çalışmaları”, “VITAL Eğitim İçeriği”, “Beceri Matrisi” ve “Öğrenme Yönergeleri” katılımcılara tanıtıldı. Etkinlik kaydı proje web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında ilgililerin erişimine açıldı.

27 Temmuz 2024 tarihinde tamamlanacak olan proje kapsamında hazırlanmış olan ürünler 5 yıl boyunca proje web sayfasında Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Çekçe, Romence ve Yunanca dillerinde erişime açık olacaktır.

VITAL Projesinin (2021-1-CZ01-KA220-ADU-000026532) temel hedefi, yetişkinlerin projede hazırlanacak artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik uygulamaları ile iklim değişikliğinin farkına varmaları ve geri dönüşüm, yeniden kullanım, azaltma ve karbon nötr iyi uygulamalarının sunularak iklim değişikliği ile mücadele edebilmelerine katkı sağlamaktır. Proje, Çek Cumhuriyeti Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmekte olup İstanbul Valiliği proje ortak kurumları arasında yer almaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=4mmUppBd6MQ

https://sites.google.com/view/vitalproject/home
https://sites.google.com/view/vitaltoolkit-tr/tr

https://www.facebook.com/VitalProjectErasmusPlus?mibextid=ZbWKwL

#ErasmusPlus #Erasmus #VITAL #İklimDeğişikliği #AR #VR #YetişkinEğitimi

Etkileşim: 10
Kapat
Skip to content