Yazar: Duyurular Eski

Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) ve Kalkınma Ajanslarına Proje Başvurusu Eğitimi

“Katılım için başvuru alımı son bulmuştur”

İstanbul Kalkınma Ajansı, İstanbul’da bulunan kurum ve kuruluşların Ajansımız ile diğer ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşların mali desteklerinden daha fazla faydalanabilmelerini teminen proje hazırlama ve uygulama kapasitelerini geliştirmek amacıyla Proje Döngüsü Yönetimi (Project Cycle Management-PCM) eğitimleri vermektedir. İstanbul’daki paydaşlarımıza yönelik olarak aşağıdaki tarihlerde 3 adet “Başlangıç Seviyesi Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) ve Kalkınma Ajanslarına Proje Başvurusu Eğitimi” çevrimiçi olarak düzenlenecektir.

  1.      Grup: 4-5-6 Ocak 2021
  2.      Grup: 11-12-13 Ocak 2021
  3.      Grup: 25-26-27 Ocak 2021

“Başlangıç Seviyesi Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) ve Kalkınma Ajanslarına Proje Başvurusu Eğitimi”nin hedef kitlesi İstanbul Kalkınma Ajansı’na proje başvurusunda bulunmayı planlayan kurum ve kuruluşların ilgili personelidir. Eğitime davet edilecek kişilerin seçiminde ilgililerin kurumlarında proje hazırlama ve uygulama ile ilgili görev ve sorumluluklarının olup olmadığına dikkat edilecektir. Eğitime davet edilecek isteklilerin aşağıdaki kategoriler arasında yer almamalarına özen gösterilecektir. 

–          Üniversite Öğrencileri

–          Herhangi bir kurum adına olmayan kişisel başvurular

–          Çalıştığı kurumda proje ve projecilikle ilgili görevi bulunmayanlar

Eğitime katılmak isteyenler, aşağıdaki bağlantıdan erişilecek başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirler. 

Başvuru Formu

Form doldurulurken tek bir tarih seçeneğinin işaretlenmesi gerekmektedir.

Başvurular Ajans tarafından değerlendirilerek uygun bulunan başvuru sahipleri eğitime davet edilecektir. Başvurusu uygun bulunup eğitime davet edilecek ilgililere eğitim programı ile ilgili detaylı bilgi e-posta yoluyla iletilecek olup ayrıca resmi bir yazışma yapılmayacaktır.

Ücretsiz verilecek ve çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek eğitimlerde, eğitime tam zamanlı katılanlara eğitim sonunda katılım sertifikası iletilecektir. İSTKA, herhangi bir aşamada bu eğitim programının uygulanmasını kısmen ya da tamamen değiştirme ve/veya kaldırma hakkını saklı tutar.

Haber Kaynağı: https://www.istka.org.tr/duyurular/proje-dongusu-yonetimi-pcm-ve-proje-basvuru-egitimleri-basliyor/

Etkileşim: 138
Kapat
Skip to content