Yazar: Haberler

Playing And Learning From The Past Projesi Ulus Ötesi Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

Playing And Learning From The Past Projesi’nin ilk ulus ötesi proje yönetim toplantısı tüm ortak kurumların katılımı ile 5 Mayıs 2022 tarihinde Yunanistan’nın Trikala şehrinde gerçekleştirildi. Toplantıda ortaklar kurumlarına ait tanıtım ve proje çalışma planı sunumlarını gerçekleştirdi. Projenin ilk ürünü olan “Oyun Temelli Öğrenmenin Entegrasyonuna Yönelik Rehber” hakkında planlama ve iş bölümü gerçekleştirildi. Ayrıca, katılımcılar kalite yönetim ve yaygınlaştırma stratejileri üzerinde çalışarak ortak bir planlama ve iş bölümü yaptı.

Playing And Learning From The Past (2021-1-EL01-KA220-SCH-000027810) Projesinin temel hedefi, yeni neslin teknolojiye olan ilgisine ve yatkınlığına hitap ederek onlara kültürel mirası ve tarihi değerleri sanal ortamda tanıtmaktır. Proje, Yunanistan Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmekte olup İstanbul Valiliği proje ortak kurumları arasında yer almaktadır.

https://www.facebook.com/playingandlearningfromthepast/

#culturallegacy #PlayingandLearningfromthePastProject #HistoryEducation #HistoryTech #kültürelmiraz #GeçmişimiziOynayarakÖğrenelim

Etkileşim: 161
Kapat
Skip to content