Yazar: Haberler

Level up Projesi Çevrimiçi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2018-1-TR01-KA204-058746 sözleşme numaralı “Level Up – Digital Skills for Adults with Blue-Collar Occupations (Mavi Yakalı Yetişkinlerin Dijital Becerilerinin Geliştirilmesi)” Projesi, Erasmus+ Programı Yetişkin Eğitimi alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin koordinatör kurum olarak yer aldığı Level Up Projesi 01.09.2018 – 30.11.2021 tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olup, İstanbul Valiliği, TÜRKONFED, Media Creativa (İspanya), EGINA (İtalya), BTF (İngiltere), ISQ (Portekiz) projenin ortak kurumlarıdır.

Level Up Projesinin temel hedefi, düşük becerili mavi ve pembe yakalı mesleklere sahip yetişkinlerin dijital çağa uyum sağlamaları için dijital becerilerini geliştirmek ve istihdam edilebilirliklerinin arttırılmasına, daha verimli ve etkili çalışabilmelerine, BİT kullanarak temel becerilerini geliştirmelerine ve daha iyi koşullara sahip iş bulabilmelerine katkı sağlamaktır.  

Projenin çevrimiçi proje yönetim toplantısı  11 Ocak 2021 tarihinde tüm ortakların katılımı gerçekleştirildi. Toplantıda mavi yakalıların dijital becerilerini geliştirmek amacıyla hazırlanmış eğitim içerikleri değerlendirildi.

Bir sonraki aşamada eğitim içerikleri ortakların dillerinde erişilebilir olacaktır.

https://level-up-project.ibb.gov.tr/

https://www.facebook.com/Level-Up-Project-396187984440567

#yetişkinEğitimi #maviYakalı  #dijitalBeceriler

Etkileşim: 7
Etkileşim: 7
Kapat
Skip to content