Yazar: Haberler

FLIPPMI Projesi Ulus Ötesi Toplantısı Belçika’da Gerçekleştirildi

FLIPPMI Projesi’nin dördüncü ulus ötesi toplantısı tüm ortak kurumların katılımı ile 11-12 Ocak 2024 tarihinde Le Monde Des Possibles Eğitim Merkezi ev sahipliğinde Belçika’nın Liege kentinde gerçekleştirildi. Tamamlanan proje ürünleri “Yetkinlikler Matrisi”, “Çevrim İçi Kampüs” ve “Pratik Aktiviteler Seti’’ pilot uygulama çalışmaları hakkında fikir ve bilgi alışverişi yapıldı.

Projenin bir sonraki aşamasında proje ürünlerinin yaygınlaştırma ve sürdürülebilirlik çalışmalarına devam edilmesi planlanmaktadır.

Temel hedefi göçmen ailelerin aile eğitimi yöntemleriyle Ters Yüz Öğrenim’e katılımını sağlamak ve kültürlerarası arabulucuları bu süreci desteklemek için gerekli yetkinlikler ve kaynaklarla donatmak olan FLIPPMI Projesi (2021-1-BE01-KA220-SCH-000024579) Belçika Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliği’nin ortak olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

https://www.flippmi-erasmusplus.eu

#AileEğitimi #TersYüzÖğrenme #TersYüzEdilmişSınıf #GöçmenlerİçinDijitalÖğrenme #empoweringmigrantslearning #Erasmusplus #FlippedLearning #FamilyLearning #digitaleducationformigrants #empoweringmigrantslearning #Erasmus+ #digitaleducationformigrants

Etkileşim: 67
Kapat
Skip to content