Yazar: Haberler

FLIPPMI Projesi Tanıtım Etkinliği Gerçekleştirildi

Flippmi Projesi’nin tanıtım etkinliği ortaöğretim kurumlarından eğitimcilerin ve idarecilerin katılımı ile 19 Ocak 2024 tarihinde İstanbul Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Etkinlikte “Erasmus+ programı”, proje kapsamında geliştirilmiş olan proje ürünlerinden “çevrimiçi kampüs” ve “pratik aktiviteler seti” katılımcılara tanıtıldı.

1 Ocak 2024 tarihinde tamamlanacak proje kapsamında hazırlanmış olan ürünler 5 yıl boyunca Türkçe, İngilizce, Yunanca, İspanyolca, Fransızca ve Almanca dillerinde ilgililerin erişimine açık olacaktır.

Temel hedefi göçmen ailelerin aile eğitimi yöntemleriyle Ters Yüz Öğrenim’e katılımını sağlamak ve kültürlerarası arabulucuları bu süreci desteklemek için gerekli yetkinlikler ve kaynaklarla desteklemek olan FLIPPMI Projesi (2021-1-BE01-KA220-SCH-000024579) Belçika Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliği’nin ortak olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

www.flippmi-erasmusplus.eu

#empoweringmigrantslearning #Erasmusplus #FlippedLearning #FamilyLearning #digitaleducationformigrants #empoweringmigrantslearning #Erasmus+ #digitaleducationformigrants #AileEğitimi #TersYüzÖğrenme #TersYüzEdilmişSınıf #GöçmenlerİçinDijitalÖğrenme

Etkileşim: 47
Kapat
Skip to content