Yazar: Haberler

Flippmi Projesi Öğrenme, Öğretme, Eğitim Faaliyeti Gerçekleştirildi

Flippmi Projesi’nin öğrenme, öğretme, eğitim faaliyeti tüm ortak kurumların katılımı ile 10- 12 Mayıs 2023 tarihleri arasında Lasithi Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda proje ürün liderleri rehberliğinde, geliştirilmiş proje ürünleri olan “Çevrimiçi Kampüs ve Ters Yüz Öğrenim Üzerine Pratik Aktiviteler Seti” test edildi. Ürünlere son hali verilmek üzere geri bildirimler alınarak pilot uygulama metodolojisi üzerinde ortak bir anlayışa ulaşıldı.

Projenin bir sonraki aşamasında proje ürünlerine son halinin verilmesi ve tüm ortak kurumların kendi anadillerinde çevirilerini tamamlaması planlanmaktadır.

Temel hedefi göçmen ailelerin aile eğitimi yöntemleriyle Ters Yüz Öğrenim’e katılımını sağlamak ve kültürlerarası arabulucuları bu süreci desteklemek için gerekli yetkinlikler ve kaynaklarla desteklemek olan FLIPPMI Projesi (2021-1-BE01-KA220-SCH-000024579) Belçika Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliği’nin ortak olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

https://flippmi-erasmusplus.eu/

https://www.possibles.org
https://infodef.es/projects?lang=en
https://www.iasismed.eu/?lang=en
https://innoqualitysystems.com
https://www.kist.de/de/consulting

#empoweringmigrantslearning #Erasmusplus #FlippedLearning #FamilyLearning #digitaleducationformigrants #empoweringmigrantslearning #Erasmus+ #digitaleducationformigrants #AileEğitimi #TersYüzÖğrenme #TersYüzEdilmişSınıf #GöçmenlerİçinDijitalÖğrenme

Etkileşim: 42
Kapat
Skip to content