Yazar: Haberler

CivicGreen Projesi Ulus Ötesi Toplantısı Gerçekleştirildi

CivicGreen Projesi Dördüncü Ulus Ötesi Proje Toplantısı 8 Mayıs 2024 tarihinde META4 Innovations’ın ev sahipliğinde ortak kurumların katılımıyla Avusturya’nın Klagenfurt şehrinde gerçekleştirildi. Toplantıda proje ortakları geliştirilmekte olan iş paketlerini değerlendirdiler.

İstanbul Valiliği adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından gerçekleştirilmekte olan 2022-1-BE01-KA220-ADU-000088255 sözleşme numaralı “CivicGreen” Projesi, Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Alanında İş Birliği Ortaklıkları kapsamında Belçika Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. İstanbul Valiliğinin ortak kurumlar arasında yer aldığı “CivicGreen” Projesi 01.11.2022 – 31.10.2024 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

“CivicGreen” Projesi, geliştirilecek ürünler ile Avrupa vatandaşları ve kamu kurumlarının çevre ile ilgili bilgisini artırmayı, onları etkin yurttaşlık konusunda teşvik etmeyi, sivil ve demokratik katılım koşullarını iyileştirmeyi, çevre ile ilgili politika ve projelerin yürütülme süreçlerine aktif olarak dâhil edilmelerini amaçlamaktadır.

https://www.facebook.com/CivicGreen.project
https://www.instagram.com/civicgreen.project

#civicgreen #erasmusplus #euplus #civicengagement #globalwarming #climatechange #YetişkinEğitimi #İklimdeğişikliği #aktifvatandaşlık #greendeal #activecitizenship #euocomission #CivicGreenProject #Erasmus+ #ErasmusProject #GreenEngagement #SustainableCitizens #ActForEnvironment #CitizenAdvocates #EnvironmentalEducation #GreenActionNow #EmpowerGreenChange #CommunityForClimate #EngageForNature #EcoAdvocacy #CitizensForSustainability #PlanetFirst #GreenPartnerships #ActiveCitizenEngagement #SustainabilityMatters #GreenImpact #CivicGreenMission #EnvironmentalEmpowerment #TogetherForGreenFuture

Etkileşim: 78
Kapat
Skip to content