Yazar: Haberler

Believe in YOUth Projesi Ulus Ötesi Proje Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

Believe in YOUth Projesi’nin açılış toplantısı tüm ortak kurumların katılımı ile 29 Eylül 2023 tarihinde proje koordinatörü Institute Regional d’Insertion Professionelle et Sociale kurumunun ev sahipliğinde Fransa’nın Korsika kentinde gerçekleştirildi. Toplantıda, proje kapsamında geliştirilecek olan “Kariyer Yönetimi El Kitabı” yol haritası ve yapılacak faaliyetler sunuldu.

Projenin bir sonraki yönetim toplantısının 8 Aralık 2023’te proje ortağı Youth for Equality kurumunun ev sahipliğinde Slovakya’nın Trnava kentinde gerçekleştirilmesi planlandı.

Believe in YOUth Projesi’nin temel hedefi, gençlik çalışanlarının güncel kariyer fırsatları ve gençlerin kendi becerilerini keşfetmelerini sağlayacak faaliyetler konusunda kapasitelerini geliştirerek genç bireyleri kariyer yönetimi konusunda desteklemektir. Believe in YOUth Projesi (2022-2-FR02-KA220-YOU-000102180) Fransa Ulusal Ajansı vasıtasıyla Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmekte olup İstanbul Valiliği’nin ortak olarak yer aldığı proje Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından yürütülmektedir.

#Believeinyouth #SME #youthwork #youth #careermanagement #gençlikçalışmaları #gençlik #Erasmusplus #kariyer #kariyerplanlama #kariyetyönetimi #neet #neiy

Etkileşim: 61
Kapat
Skip to content